3 מצבים בהם יש להזמין מנעולים​

לכולם קרה לפחות פעם אחת בחייו שהוא מצא את עצמו נעול מחוץ לדלת ולא מסוגל לחזור לחלק הפנימי של הדירה או המשרד. זהו מצב מתסכל ומכביד מכיוון שאדם מוצא את עצמו חסר אונים וכל התכנון והשגרה של ימינו "נתקעים". למען האמת, זו לא בעיה כל כך גדולה ואתה לא צריך להתבאס, וגם לא מרגיש מתוסכל כי יש לזה פתרון די פשוט – להזמין מנעולן.

אילו שירותים אני מספק?

מנעולן מקצועי שיש לו אישור משטרתי ותעודה לעסוק בפריצה יוכל לספק שירותים שונים ללקוחותיו, בהתאם לבעיה בה הם נתקלים. מנעולן מקצועי יוכל לבצע את הפריצה במיומנות ובמהירות, מבלי לגרום נזק נוסף לדלת הנעולה ולאפשר ללקוח לחזור לפעילות ושגרה יומיומית זמן קצר לאחר הגעתו לדלת.

באילו מקרים יש להזמין מנעולן?

נתקעתם בחוץ והדלת לא נפתחה? זה בהחלט אחד הסיטואציות בהן יש להזמין מנעולים. אם אתה מפעיל כוח או מנסה לשבור את הדלת בעצמך, סביר להניח שאתה יפגע בדלת ואולי גם בעצמך. במקרה זה, תוכלו להתקשר למנעולן העובד באזורכם ולבקש את עזרתם. מנעולן צריך להגיע למקום תוך דקות, לכל היותר, תוך חצי שעה מרגע איש הקשר שלך. השירות שהוא מספק יכלול פריצה ופתיחת דלת הבית ואף עשוי להציע לכם צילינדר חדש ונטול בעיות. הדלת הנעולה הזו אינה פעולה מסובכת עבור מנעולן מקצועי והיא בדרך כלל עולה כמה מאות שקלים.

מנעולן רכב

הרכב לא נפתח? גם זה מצב מוכר בו אנשים פונים אל מנעוליהם. יש לא מעט סיבות לכך שדלת הרכב עשויה להיתקע ולמנוע מאיתנו להיכנס או לצאת ממנה. במקרה זה, אל תסתבך או נסה לפרוץ את הדלת מכיוון שאתה עלול לגרום נזק נוסף לרכב.

צרו קשר עם מנעולן באזור השרון, הוא יוכל לפרוץ את דלת הרכב וכנראה שהמחיר לא יהיה גבוה ממה שהייתם צריכים לשלם עבור שירותי גרירה או מוסך אם אתם גוררים את הרכב.

אם יש לכם כספת אישית, בכל גודל ומשקל, כנראה שיש ססמה או קוד אישי המאפשר לכם לפתוח ולנעול אותו. במקרים מסוימים הכספת ננעלת "בצורה מוגזמת" ואינה נפתחת כראוי, גם אם הקוד שהוזן נכון. יש כספות שהפתיחה שלהן ידנית, תוך שימוש בהגה או סוג של ידית.

אפילו במקרים כאלה, אין טעם לנסות לפתוח את הכספת לבד, כנראה שלא לנסות לשבור אותה בתוקף מכיוון שהסיכוי לעשות כן הוא קלוש. ישנם לא מעט מנעולנים מומלצים העוסקים בתחום פריצה בטוחה, זו עבודה ארוכה ומורכבת אך לעתים היא נעשית במהירות – תלוי בסוג הבעיה. פנו אל מנעולן אשר יש לו ניסיון בתחום הכספות.

תוכן עניינים

הזמינו שירות ממנעולן מקצועי

דילוג לתוכן