חשמלאי מוסמך – מהו?

בואו נסתכל על כמה מהדרכים שעבודות חשמל שנעשות על ידי מישהו שאינו חשמלאי מוסמך יכולות להשתבש. מה שעשוי לבלבל אתכם הוא ההבדל בין "חשמלאי מוסמך" לחשמלאי מורשה. הסמכה כחשמלאי פירושה שלמומחה חשמל יש את הכישורים והניסיון הדרושים כדי להיות חשובים בניהול פרויקטים חשמליים. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להפוך לחשמלאי, כיצד להשיג חניכה כחשמלאי והאם חניכה כחשמלאי מתאימה לך.

כדי להשיג רישיון, על חשמלאים לצבור ניסיון בעבודה חשמלית כשוליה בחברה עם רישיון כחשמלאי. אתה יכול לעבוד בפיקוח של חשמלאי מוסמך או להשלים חניכה עם אחת מהחברות המובילות באזור שלך.

אם אתה עובד אצל קבלן חשמל C-10 ואינך חניך מוסמך

WECA תרשום אותך כחשמלאי חניך. אם אין לך רישיון לעבוד כיזם או יכולת לגשת לבחינת החשמלאי, אתה יכול להגיש בקשה להתמחות בחשמלאי כדי לצבור את הניסיון הדרוש. כדי להגיש בקשה להתמחות כחשמלאי, הירשם במדינתך כחשמלאי או חניך או הירשם כמלווה מורשה.

אם אתה שוכר חשמלאי עצמאי

מבוטח ומוסמך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל עבודות החשמל שאתה מבצע נעשות על ידי איש מקצוע מוסמך, מבוטח ומורשה לפני שזה קורה. כשעוברים את בחינת התואר השני, החשמלאים שלכם מצוידים בפיתוח פרויקטים, קבלת אישורים לבניינים ומכלולים חדשים, פיקוח על חניכים וחיילים. מבחן החניך מראה כי החשמלאי שלך מסוגל לבצע את רוב עבודות החשמל בפיקוחו של חשמלאי.

על המכללה הקהילתית המקומית או בית הספר למנהל עסקים להציע קורסים בעבודות חשמל

שיכולים להוות בסיס להכשרה כחשמלאי מוסמך. אם יש לך שאלות נוספות או שברצונך לקבל מידע נוסף כיצד להפוך לחשמלאי, אנא פנה לבית הספר המוסמך שלך למלאכת חשמל, או למדינה שלך או לממשלה הפדרלית. אתה יכול גם לעבוד כחשמלאי מוסמך בביתך, במשרדך, בחנותך או במתקן ציבורי אחר.

מי שרוצה לעשות תעודת שידוך חייב לעשות 8,000 שעות עבודה

עליך לעבוד עם מאסטר חשמל מורשה או להיות מורשה להתלמד, או שאתה יכול להוכיח כי יש לך ניסיון כשוליה מאושרת בבית ספר למלאכת חשמל במדינה או מורשה. חשמלאים: אם אתה עובד עם או אצל חשמלאי מורשה אחר ו / או זקוק לרישיון חניך או תוכנית חניכה מוכרת, אתה יכול לעשות עד 8,000 שעות עבודה בשנה או שנתיים הראשונות להתלמדותך. חשמלאי: חשמלאים: ניתן גם להשלים 4,500 שעות הכשרה לחניכה בעבודות חשמל, כל עוד אינך נדרש להיות חבר בתכנית החניכות או חניך מוכר.

עליך להיות בעל תעודת חניך בתוקף כחשמלאי ולהיות בן חובה במשך 4 שנים אשר חייב להיות בעל ניסיון של לפחות 3 שנים בעבודות חשמל. חשמלאי הורים: אתה לא צריך רק 4500 שעות הכשרה, אלא גם 8000 שעות עבודה ויותר עם חשמלאי.

מספקים שירותי חשמלאי ברמת גן, תל אביב והסביבה

כדי להיות חשמלאי מורשה, עליך להיות בעל ניסיון בעבודה בתשלום ולהיות מוסמך בקליפורניה.

כדי להשיג את הרישיון שלך, עליך להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות ויש לך ניסיון של 1,000 שעות עבודה בתשלום לפחות. כדי להגיש בקשה לרישיון האב, ניתן לרכוש רישיון אב לחשמלאים לתקופה של 3 שנים. אם אינך מעוניין לעבוד כחשמלאי בחברתך, עליך להשיג לפחות תעודת נסיעות, אם לא אדון.

לאחר מכן הגש והגש את בחינת השליח וכתוב את תעודת השיווה שלך בכיתה העליונה שלך. הבחינות שעברו נרשמות לאחר מכן בתעודת השליח ומבקשות ומועברות על ידך לבחינת השליח.

עליך להוכיח שאתה בתחום מיוחד ובעל יכולת גבוהה בתחום הנדסת חשמל, תכנון חשמל וניהול הנדסי. עליהם להבין היטב את ההיבטים הטכניים של ייצור חשמל, הולכה והפצה, כמו גם ציוד חשמלי.

עליהם להיות רשומים בבית ספר לעסקים שאושר על ידי המדינה ובפיקוח חשמלאי מוסמך

אתה יכול להגיע לשם על ידי לימוד בבית ספר לחשמלאי, בעוד שבאחרים אתה צריך רק להתאמן כחשמלאי ולעבור בחינת הסמכה. מאז ה- 1 בינואר 2006, חשמלאים שלא עברו או עברו בחינה ממלכתית חייבים להירשם במדינה כחניכי חשמלאים, להשתתף בתכנית הכשרה ממלכתית או במדינה, או להירשם לתכנית הכשרה באחת מתוכניות ההכשרה הפדרליות תוכניות הכשרה אחרות לחשמלאי שאושרו על ידי המדינה. על חשמלאים וחניכים להשתתף בקורס הכשרה של הממשלה הפדרלית, הממלכתית, הפדרלית או הפדרלית ו / או להכיר בתואר להנדסת חשמל ולהיות חבר לפחות באחת מהמחלקות המומחיות להנדסת חשמל.

תוכן עניינים

הזמינו שירות ממנעולן מקצועי

דילוג לתוכן