איתור נזילות בבניין מגורים

הדיוק של מחירי נכסי המגורים הוא בסיס חיוני למחקר נדל"ן. הציבור גם משתמש לעתים קרובות במחירי נכסים באינטרנט כדי לעקוב אחר מגמות בשוק הנכסים, אך סביר להניח כי יתעלם מכך מכיוון שהוא אינו מקור מידע רב ערך למחקרים ויש פערים משמעותיים בנתונים הקיימים בנושאי מחירי הנכסים אתרי סוכנויות הנדל"ן. לכן, המטרה העיקרית של מחקר זה הייתה לנתח את הקשר בין מחיר בניין מגורים למחיר הממוצע של בניין מגורים ולהעריך את ההשפעה של החלת מודל תמחור זה על נכסי מגורים אחרים כגון בנייני מסחר ומשרדים. לשם השוואה כמותית השתמשנו בנתונים של משרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקאי (HUD) עבור נדל"ן למגורים ולמסחר.

המדד הסטטיסטי המשמש למדידת התנודות במחירי הדיור בשכונות באתר הוא מקדם התנודה הסטייתית. המחיר הממוצע של בניין מגורים והמחירים הממוצעים של בנייני מגורים בשכונה.

אספנו נתונים על מחירי הנדל"ן בשכונות ש- Yangguang ו- Jiayuan לא פרסמו

ואז השווינו אותם עם המחירים הממוצעים של בנייני מגורים באותן שכונות באזורים אחרים של המדינה. המחיר הממוצע של בית בשכונה אחת והמחיר החציוני בשכונה אחרת היו דומים, אך ההבדל ביניהם לא היה.

זה חשוב ברובע יואקסיו, פרבר בטוקיו, אבל זה לא יציב באזורים אחרים של המדינה מכיוון שיש מעט אזורים מרכזיים. נכסים גדולים ויקרים הם פחות נזילים, ולכן יחידות נוטות יותר למכור במחיר הממוצע של בית צמוד קרקע באותה שכונה.

חברה מומלצת לאיתור נזילות בבניין מגורים >>

ידוע כי גרמנים אינם אוהבים במיוחד

בשוק נכסי המגורים הם משקיעים את כספם באופן די מקצועי. בגלל המסחור של סוכנויות הנדל"ן, הם אינם נוטים להשקיע משאבים בשווקים קטנים וששולי הרווח שלהם נמוכים. – כאשר הבנקים נרתמו מהלוואות ישירות לבתים למשך זמן מה, למכירת בתים פושרת הייתה השפעה על קו המימון של היזמים. יחד, תקני ההון והנזילות יסייעו בהקמת רצפה פיננסית מינימלית עבור חוץ בנקים השוקלים שירות משכנתאות לבית. בעלי בתים מקצועיים צריכים לקחת בחשבון את היסודות הללו בעת ניתוח השוק לפני רכישת בית חדש.

אתרים מסוימים מחשבים את מחירי הדירות באמצעות מאגרי נכסים משלהם

אך מעטים המחקרים שהשוו נתונים כאלה או בדקו עד כמה ההבדלים הללו משפיעים על מודלי מחירי הנכסים. ללא ספק בעיות כאלה מובילות לטעויות בתמחור הדירות, וטעויות אלו הודגשו בארבעת המודלים של תמחור דיור נהנתני שבנו, והשוו את תוצאותיהן לתוצאות מחקרים אחרים ובמידה מסוימת התפשרה על דיוק מודל תמחור הדיור. הבדלים אלה נובעים ממחסור בנתונים על שוק הנכסים, כמו ההבדל בין מחירי הבתים בלונדון לבין אלה המתפרסמים באתרי סוכני הנדל"ן השונים. מצב זה הוחמר בשנים האחרונות בעקבות עליית שוקי הדיור המקוונים והכנסת מקורות נתונים חדשים. מעטים המחקרים משווים נתונים כאלה וגם לא בדקו כיצד ההבדלים במחירי הדיור משפיעים על דיוק המודל.

זה נכון במיוחד אם מדובר בחברה שמטרתה לפשט את שוק הדיור על ידי קניית בתים ישירות ממוכרים ומסירתם לרוכשים להחזרה מהירה

יתר על כן, מטרתה העיקרית היא לספק נזילות לסוכני נדל"ן באמצעות מכירת נכסים בלתי מוחשיים שנוצרו כמו נדל"ן. התייחסות זו מלמדת אותנו כי נזילות מתקבלת מנכסי נדל"ן באמצעות מכירה מיידית או אובדן בעלות.

נזילות

הוא מונח המשמש לתיאור באיזו קלות ניתן לרכוש ולמכור נכס או נייר ערך בשוק. זה אינדיקטור לאיזו מהירות ניתן להמיר אותו במזומן, וזה המדד לערך של נכס מסוים, כמו נדל"ן. בתחום הכלכלי, הכלכלי וההשקעה, נזילות השוק היא היכולת של אדם או גוף לקנות או למכור נכס מבלי לגרום לשינויים קיצוניים במחיר.

המאפיין של סיכון הנזילות האנדוגני של המוכר נקרא הסיכון שמיקום המוכר גדול ביחס לשוק. הסיכון נוגע הן לנזילות העמדה שלו והן למחיר העמדה ביחס למחירי השוק.

חברת דוגמנות לאסון צופה כי הפסדי אסון יוכפלו ככל שארצות הברית תהיה צפופה יותר

ניתן להתייחס לקבוצה כמו לקבוצה: משתמשים בודדים יכולים לחלוק מידע על מצב הדיור שלהם בחינם, וסוכנויות נדל"ן וחברות נדל"ן מסורתיות יכולות לשלם עבור פרסום זה. איור 5 ממחיש כי מחירי הדיור בשכונה יהיו דומים מבחינת סיכון נזילות ונזילות באזורים שונים בארה"ב בעיר בסיכון גבוה לאסון.

תוכן עניינים

הזמינו שירות ממנעולן מקצועי

דילוג לתוכן