איזה מזרן מומלץ לילדים

יש כל כך הרבה דקויות בבחירת המזרן הטוב ביותר לילדים שלך, אבל איך תדע איזה מהם הכי מתאים לך? זה אולי נראה כעניין פשוט לקנות את "המזרון הטוב ביותר" לילדים ולבחור אותו עבורם. אך למעשה, עליכם לבחור את המזרנים המתאימים ביותר לכל ילד.

תוכלו להשתמש בחלק העליון של המזרן בכדי להתאים את חוזק המזרן לצרכי הנוחות של ילדכם

כשאתם קונים את המזרן הטוב ביותר לתינוקות, פעוטות וילדים, עליכם לקחת בחשבון גם גורמים אחרים כמו סוג המזרן, גודל המיטה ורמת הנוחות. לפעמים מזרני קפיצים הם פיתרון טוב לילדים, אבל לפעמים לא כל כך.

אם ילדכם ישן שינה משולב שאוהב להחליף מיקום לעיתים קרובות בלילה, הוא ישמח לקבל מזרן קפיצי ומגיב, במיוחד מזרני קצף. עבור הורים המחפשים מזרן קפיצים, מזרן היברידי עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבור ילדם.

למזרן משתלם עם תחושה טובה לילדים

אנו ממליצים על מזרן קצף זיכרון. קווי המתאר של קצף הזיכרון תלויים מקרוב במשקל גופו של האדם הישן, ולכן מזרני קצף צריכים לספק לילדך תמיכה פרופורציונאלית ככל שהם גדלים. כדי לקבל את התמיכה הטובה ביותר, חפש מזרן קפיצים, וילדים המעוניינים בכובעי שינה עשויים לחפש מזרן של Zinus.

זהו מזרן קצף זיכרון, אך הוא אמור לשמור על ילדך קר בלילה וחם במהלך היום. זהו מזרן משתלם עם תחושה טובה ותמיכה טובה לילדים בכל הגילאים, והוא זמין במגוון צבעים.

המזרן מתקפל

ולכן החלפת מיטת תינוק היא קלה ועמידה, כך שאינך צריך לקנות מיטת תינוק חדשה כאשר התינוק שלך צומח מהמזרן. והכי חשוב, אנו מחליטים אם לקנות מזרן בגודל מלא כדי שילדכם יוכל לצמוח אליו. חשוב שיהיה לכם מזרן שיכול להכיל את ילדכם הגדל, אך אם אתם זקוקים למזרן חדש יותר או שיש לכם ילדים גדולים יותר בבית, עיינו ברשימת המזרנים הטובים ביותר המתאימים לכל המשפחה שלכם. מזרן זה באיכות הגבוהה ביותר לילדים יחזיק מעמד מספיק זמן (10 שנים), והחלפת המצעים אינה קלה.

רשימה זו היא התחלה טובה אם אתם מחפשים מזרן חדש לתינוק, לפעוט או אפילו לילד צעיר עם צרכים מיוחדים כמו אוטיזם, הפרעה בספקטרום האוטיסטי, אפילפסיה ושיתוק מוחין.

המדריך מכסה הכל

כולל כיצד לבחור את המזרן הטוב ביותר לילדכם על פי סגנון השינה הייחודי שלהם, בין אם מדובר במיטה עם מזרן איכותי, מזרן זול או יקר יותר. מהגנה על המזרן של ילדכם מפני תאונות למניעת תאונות, מדריך זה מספק את כל המידע הדרוש לכם כדי לבחור את המזרן המתאים לילדכם בעת השדרוג. בין אם הקוראים שלנו בוחרים באחד מששת המזרנים המפורטים לעיל ובין אם ימשיכו בקניות, עדיין יש לקחת בחשבון בבחירת המזרן המושלם עבור ילדיכם. ברגע שאתה יודע איזה סוג של מזרן הכי מתאים לילד שלך, עליך לשקול כמה אתה מוכן להוציא ואיך נראה המזרן הטוב ביותר. אם יש לכם מיטה משותפת, בחרו מזרן ברמת חוזק המתאים לילדים בכל הגילאים, כמו למשל מלך או מלכה. עם זאת, אם אתה אוהב את רוחב המיטה המלאה ורוצה קצת יותר לילדים, ייתכן שתחפש מזרנים גדולים יותר, כמו מלכות, או אם הם צריכים לחלוק איתך מיטה, בחר במיטה ברמה הכי חזקה שהיא מתאים לילדים בגילך.

מזרנים דקים הם בחירה טובה יותר לילדים והייתי ממליץ להורים לבחור בין 8 ל -10 דגמים. גלה עוד מה זמין ואיזה מזרן דק הוא הבחירה הטובה ביותר עבור ילדך.

מזרן בגודל מלא

הוא הבחירה הטובה ביותר לילדים שעשויים ללמוד במכללה או לקחת את המזרן לבית הספר החדש שלהם. מומלץ לקנות מזרן בגודל 38 – 80 אינץ 'לילדים גדולים יותר אם יש לכם ילדים צעירים שישתמשו באותו מזרון בעתיד כאשר הגדולים עוברים למזרון גדול יותר. כדי להתכונן לשינוי, הסתכל במזרן ידידותי לילדים למטה אם אין מזרון לילדים שהכי מתאים לקטנים שלך. רוב ההורים יבחרו מיטה עם מזרן בגודל 8 אינץ 'או 10 אינץ' עבור ילדיהם, וזה מה שאני בוחר עבורם.

ג'ל

מזרני קצף זיכרון הם האפשרויות הכי ידידותיות ברשימה זו, וזה שימושי במיוחד אם אתה חוסך כסף. איכות החומרים והבנייה האיכותית מצדיקים את המחיר והופכים אותו לבחירה טובה עבור מזרן לילדים. בדוק את מבחר המזרנים המקוונים הטובים ביותר לילדים שלך ודרג אותו במחיר הגבוה רק ב5-10% מהמחיר המקורי של המזרן שלך.

תוכן עניינים

הזמינו שירות ממנעולן מקצועי

דילוג לתוכן